logo Przedszkola Samorządowego nr 29 Fantazja w Białymstoku
wyszukaj           

Przedszkole Samorządowe nr 29 w Białymstoku

ODDZIAŁY DZIECIĘCE, GODZINY PRACY ODDZIAŁÓW I PRZYDZIAŁ PERSONELU

 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

 

Oddział I PUCHATKI”                   godziny pracy:  7.30 - 15.30  

Pracują:

nauczycielki mgr Anna Krzywosz – dyrektor

                            mgr Katarzyna Barszczewska           

pomoc nauczycielaAnna Łukasiuk     

woźna oddziałowa Iga Keczmerska

 

 

Oddział II MOTYLKI”                     godziny pracy:  7.30 - 17.30 

Pracują:

nauczycielki mgr Alicja Brulińska

                            mgr Katarzyna Stepaniuk

woźna oddziałowaIrena Rydzewska

 

 

Oddział III BIEDRONKI”                 godziny pracy:  6.00 - 17.30  

Pracują:
nauczycielki mgr Izabella Maria Płotczyk

                            mgr Barbara Wyrzykowska

woźna oddziałowa Małgorzata Popławska

 

 

Oddział IV ZAJĄCZKI”                   godziny pracy:  7.00 - 16.30  

Pracują:

nauczycielkimgr Marzanna Grzymała

     mgr Dorota Maliszewska

woźna oddziałowa Ewa Siemienkowicz

 

 

Oddział V PSZCZÓŁKI”                   godziny pracy:  7.00 - 16.30  

Pracują:

nauczycielki – mgr Edyta Białous

    mgr Izabela Danuta Grądzka

woźna oddziałowa Beata Milewska

 

 

 

 

KONSULTACJE:

  • Oddział I - każdy ostatni wtorek miesiąca godz. 15.30-16.30

  • Oddział II - każdy pierwszy wtorek miesiąca godz. 15.00-15.30

  • Oddział III - każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00

  • Oddział IV - każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 16.30-17.30

  • Oddział V - każdy pierwszy czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00

 


 

GODZINY PRACY WSZYSTKICH ODDZIAŁÓW

 

GRUPA I „PUCHATKI”

Nauczycielki:

mgr Anna Krzywosz – dyrektor

mgr Katarzyna Barszczewska

Pomoc nauczyciela – Anna Łukasiuk

Woźna oddziałowa – Iga Keczmerska

Godziny pracy nauczycielek:

Poniedziałek

7.30–11.30 – mgr Katarzyna Barszczewska

11.30–15.00 – dyrektor  mgr Anna Krzywosz

Wtorek

8.00-12.30 –mgr Katarzyna Stepaniuk nauczycielka z gr. II

Środa

7.30-15.30 – mgr Katarzyna Barszczewska

Czwartek

7.30-10.30 – mgr Katarzyna Barszczewska

10.30-15.00 – dyrektor mgr Anna Krzywosz

Piątek

8.00-15.00 – mgr Katarzyna Barszczewska

 

GRUPA II „MOTYLKI”

Nauczycielki:

mgr Alicja Brulińska

mgr Katarzyna Stepaniuk

Woźna oddziałowa – Irena Rydzewska

Godziny pracy nauczycielek:

Poniedziałek

8.00-12.00 – mgr Alicja Brulińska

12.00-17.30 – mgr Katarzyna Stepaniuk

Wtorek

7.30-15.00 – mgr Alicja Brulińska

Środa

8.00-13.00 – mgr Alicja Brulińska

13.00-17.30 – mgr Katarzyna Stepaniuk

Czwartek

8.00-13.00 - mgr Alicja Brulińska

13.00-17.30 – mgr Katarzyna Stepaniuk

Piątek

8.00-11.30 - mgr Alicja Brulińska

11.30-17.30 – mgr Katarzyna Stepaniuk

 

 

 

GRUPA III „BIEDRONKI”

Nauczycielki:

mgr Izabella Maria Płotczyk

mgr Barbara Wyrzykowska

Woźna oddziałowa- Małgorzata Popławska

Godziny pracy nauczycielek:

Poniedziałek

6.00-11.00 – mgr Izabella Maria Płotczyk

11.00-16.00 – mgr Barbara Wyrzykowska

Wtorek

6.00-11.00 – mgr Izabella Maria Płotczyk

11.00-17.30 – mgr Barbara Wyrzykowska

Środa

6.00-11.00 – mgr Izabella Maria Płotczyk

11.00-15.00 – mgr Barbara Wyrzykowska

Czwartek

6.00-11.00 – mgr Izabella Maria Płotczyk

11.00-16.00 – mgr Barbara Wyrzykowska

Piątek

6.00-11.00 – mgr Izabella Maria Płotczyk

11.00-15.30 – mgr Barbara Wyrzykowska

 

GRUPA IV „ZAJĄCZKI”

Nauczycielki:

mgr Marzanna Grzymała

mgr Dorota Maliszewska

Woźna oddziałowa- Ewa Siemienkowicz

Godziny pracy nauczycielek:

Poniedziałek

7.30-12.00 – mgr Marzanna Grzymała

12.00-16.30 – mgr Dorota Maliszewska

Wtorek

7.30-11.30 – mgr Marzanna Grzymała

12.00-16.00 – mgr Dorota Maliszewska

Środa

7.00-11.30 – mgr Marzanna Grzymała

11.30-15.30 – mgr Dorota Maliszewska

Czwartek

7.30-11.30 – mgr Marzanna Grzymała

11.30-16.30 – mgr Dorota Maliszewska

Piątek

8.00-12.30 – mgr Marzanna Grzymała

12.30-16.30 – mgr Dorota Maliszewska

 

GRUPA V „PSZCZÓŁKI”

Nauczycielki:

mgr Edyta Białous

mgr Izabela Danuta Grądzka

Woźna oddziałowa- Beata Milewska

Godziny pracy nauczycielek:

Poniedziałek

7.00-11.30 – mgr Edyta Białous

11.30-16.00 – mgr Izabela Danuta Grądzka

Wtorek

8.00-12.30 – mgr Edyta Białous

12.30-16.30 – mgr Izabela Danuta Grądzka

Środa

7.30-11.30 – mgr Edyta Białous

11.30-16.00 – mgr Izabela Danuta Grądzka

Czwartek

7.00-11.30 – mgr Edyta Białous

11.30-16.00 – mgr Izabela Danuta Grądzka

Piątek

7.00-11.30 – mgr Edyta Białous

11.30-16.00 – mgr Izabela Danuta Grądzka

 

 

góra strony